Gomarus College algemeen

Via de onderstaande telefoonnummers is elke Gomarus locatie telefonisch te bereiken. In het menu links op deze pagina zijn meer contactgegevens te vinden per locatie. Ziekmeldingen kunt u gemakkelijk indienen via het Gomarusportaal of de Gomarusapp met uw Gomarus mailadres en Magister wachtwoord. 

 Assen  (0592) 342228     assen@gomaruscollege.nl
 Drachten  (0512) 515207  drachten@gomaruscollege.nl
 Magnolia  (050) 5713093  magnolia@gomaruscollege.nl
 Vondelpad 1 havo/vwo bovenbouw  (050) 5244535  havo-vwo@gomaruscollege.nl
 Vondelpad 3 havo/vwo onderbouw  (050) 5244575  onderbouw@gomaruscollege.nl
 Vondelpad 2  (050) 5244540  vmbo@gomaruscollege.nl
 Praktijkonderwijs  (050) 5244515  praktijkonderwijs@gomaruscollege.nl
 Leeuwarden  (058) 2673822  leeuwarden@gomaruscollege.nl
 Zuidhorn  (0594) 501234  zuidhorn@gomaruscollege.nl 

U kunt het Onderwijs Service Team (ondersteunende diensten zoals financiën en personeelszaken) van het Gomarus College telefonisch bereiken via (050) 5244500, ook is er de mogelijkheid om contact op te nemen via onderstaand contactformulier. 

Postadres:
Postbus 935
9700 AX Groningen

Contact

            * verplichte velden